Synocrom Forte 20mg/1ml 1 ampułkostrzykawka x 2ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 139,00 zł 139.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0.18
Producent: Croma Pharma
Kod produktu: 5234

Opis

SYNOCROM FORTE
PRODUKT STABILIZOWANY PRZYSTOSOWANY DO 3 INIEKCJI

Synocrom Forte jest preparatem, który powstał dzięki najnowocześniejszej technologii. Kwas hialuronowy jest poddany łagodnej stabilizacji - metodzie opatentowanej przez firmę Crompaharma. Dzięki 120mg kwasu hialuronowego na kurację Synocrom Forte dłużej pozostaje w stawach i konieczne sa jedynie 3 iniekcje. Synocrom Forte dzięki pochodzeniu z biofermentacji oraz wewnętrznej i zewnętrznej sterylizacja parowej w autoklawie posiada doskonały profil bezpieczeństwa. Każda ampułko srtrzykawka posiad luer lock, ktory zapewnie wygodę lekarzowi i gwarantuje pewną i bezpieczną iniekcję.

Produkt Synocrom jest wyrobem medycznym przeznaczonym do wykonywania iniekcji w stawy maziówkowe u ludzi w celu przywrócenia naturalnej wiskoelastyczności maziówek stawowych (wiskosuplementacja). Jest on wskazany w leczeniu bólu i ograniczonej ruchomości stawu w wyniku zmian zwyrodnieniowych lub urazów w obrębie stawu maziówkowego (osteoartroza).

Synocrom to sterylny, izotoniczny, wiskoelastyczny roztwór do stosowania wewnątrzstawowego w formie gotowej do użycia strzykawki. Jedna gotowa do użycia strzykawka zawiera 2 ml stabilizowanego roztworu wiskoelastycznego. 1 ml produktu zawiera 20mg (2%) stabilizowanego hialuronianu sodu, chlorek sodu, wodorofosforan sodu, dwuwodorofosforan sodu, węglan sodu i wodę do iniekcji. Produkt jest sterylny i przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku. Produkt jest sterylizowany przy użyciu pary w blistrze (jałowym opakowaniu). W procesie produkcji nie stosuje się materiałów pochodzenia zwierzęcego. Nie są one również używane jako surowce.

U pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów (osteoartroza) wiskoelastyczność maziówek stawowych jest znacznie upośledzona. Powoduje to mechaniczne obciążenie stawu i prowadzi do zaniku chrząstki stawowej, co skutkuje ograniczeniem ruchomości stawów i odczuwaniem bólu podczas ruchu. Działanie smarujące i amortyzujące produktu pomaga zredukować ból i poprawia ruchomość stawów. Efekt ten może się utrzymywać nawet do 12 miesięcy po cyklu leczniczym w postaci 3 iniekcji wewnątrzstawowych.

Dodatkowe zalety:

- Wewnętrzna i zewnętrzna sterylizacja w autoklawie produktu zapakowanego w blistry (odpowiednie do wykorzystania podczas zabiegów chirurgicznych)
- Produkowany metodą biotechnologii (brak ryzyka reakcji alergicznych spowodowanych białkami zwierzęcymi)
- Bardzo niski poziom endotoksyn, doskonała biokompatybilność
- Stała jakość surowców
- Austriacki wyrób medyczny odpowiadający normom ISO, MDD i GMP

Dane techniczne:

Stężenie: 20mg/ml (2%)
Zródło: Proces biofermentacji
Masa cząsteczkowa: 2,1 mln daltonów
Lepkość dynamiczna: 100-300 mPa.s (przy 350 HZ)
Osmolarność: 280-330 mOsmol/kg
pH: 6,8-7,6

Skład:

Hialuronian sodu, kwas cytrunowy, wodorofosforan dwusodowy, chlorek sodu, woda do iniekcji

Objętość: 2,0 ml

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl