MONOVISC 4 ML AMPUŁKO-STRZYKAWKA

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 549,00 zł 549.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Monovisc 15-25 mg/ml - 4 ml - 1 ampułko-strzykawka

Stawy dotknięte chorobą zwyrodnieniową mają zwykle niższe stężenie kwasu hialuronowego w płynie stawowym. W rezultacie płyn stawowy ma również mniejszą lepkość i elastyczność, co zmniejsza jego zdolność do nawilżania stawu i amortyzowania wstrząsów.

Wiskosuplementacja produktem MONOVISC™ ma na celu zastąpienie naturalnego kwasu hialuronowego, zapewniając znaczne zmniejszenie bólu spowodowanego chorobą zwyrodnieniową stawów.

Zaledwie jeden zastrzyk preparatu MONOVISC™ wystarczy aby leczyć objawy choroby zwyrodnieniowej stawów. Inne wiskosuplementy mogą wymagać nawet do 5-ciu zastrzyków, aby rezultat działania był taki sam.

Leczenie za pomocą jednego zastrzyku:
- Zmniejsza liczbę wizyt w gabinecie
- Obniża koszty i niedogodności dla pacjenta
- Zmniejsza ryzyko i trudności związane z wielokrotnymi zastrzykami

CO WYRÓŻNIA MONOVISC™
MONOVISC™ jest specjalnie opracowany do terapii w pojedynczej iniekcji z lekko sieciowanych polimerów kwasu hialuronowego (HA) przy użyciu opatentowanej technologii.

Lekkie sieciowanie:
Stabilizuje polimery kwasu hialuronowego (HA), zapewniając trwałość
Zachowuje wszystkie zalety naturalnego kwasu hialuronowego (HA)

BEZPIECZNE, NATURALNE ŹRÓDŁO

MONOVISC™ powstał z wysoko-oczyszczonego, naturalnego i niezwierzęcego hialuronianu. Hialuronian naturalnie występuje w całym ciele, a w szczególności w chrząstce stawowej, płynie stawowym i w skórze.

Opis
MONOVISC™ to jałowy, nie alergizujący roztwór hialuronianu sodu, lekko-usieciowany za pomocą opatentowanego chemicznego czynnika sieciującego.
Zawiera nisko-usieciowany hialuronian sodu (NaHA) rozpuszczony w soli fizjologicznej, buforowanej fosforanem o stężeniu fizjologicznym, osmolowym.
Wykonany z ultra czystego, wytwarzanego w wyniku fermentacji bakteryjnej, hialuronianu sodu o dużej masie cząsteczkowej.

Zastosowanie
MONOVISC™ zastrzyk z usieciowanego hialuronianu sodu to pojedyncza iniekcja usieciowanego hialuronianu sodu, zaprojektowana aby zwalczać objawy choroby zwyrodnieniowej stawów.

Wskazania
MONOVISC™ jest wskazany jako suplement wiskoelastyczny lub zamiennik mazi stawowej w ludzkich stawach.
Nadaje się do leczenia objawów dysfunkcji stawowych u ludzi, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów.
Działanie MONOVISC™ polega na nawilżeniu i wsparciu mechanicznym.
Sposób użycia / Wskazówki dotyczące stosowania
Wymagana ilość MONOVISC™ jest wstrzykiwana przez sterylną, jednorazową igłę do iniekcji podskórnych o odpowiednim rozmiarze do wybranej przestrzeni stawowej.

Działania niepożądane
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek ciała.
MONOVISC™ jest każdorazowo dokładnie badany, aby określić czy każda seria produktu jest zgodna z wymaganiami jakościowymi. Odkąd cząsteczki kwasu hialuronowego nie wywołują reakcji zapalnych, wszelkie tego typu reakcje uznaje się za skutek inwazyjnego zabiegu. Po iniekcji dostawowej preparatu zawierającego hialuronian sodu zaobserwowano sporadyczne przypadki krótkotrwałej opuchlizny i dyskomfortu z powodu bólu o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego. Ogólne zagrożenia związane z zabiegiem wstrzykiwania substancji do stawów mogą obejmować zakażenia i krwawienie.

Opakowanie
MONOVISC™ jest jałowym wiskoelastycznym preparatem dostarczanym w jednorazowych szklanych strzykawkach o pojemności 4.0 ml. Każda strzykawka zawiera rozpuszczony w soli fizjologicznej, buforowanej fosforanem, lekko-usieciowany hialuronian sodu.

W celu uzyskania pełnej informacji o produkcie proszę odnieść się do ulotki przylekowej.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl